Kā piesaistīt finanšu sponsoru?

Finansējums ir ļoti svarīgs praktiski jebkuram biznesam, jo bez tā nav iespējams apmierināt visus izdevumus, kas rodas laika gaitā. Līdz ar to katrs meklē iespēju, kā atrast iespēju iegūt lielākas naudas summas pat ja tādu nav paša uzņēmuma īpašnieku starpā. Protams, vienmēr ir iespējams paņemt aizdevumu no bankas, taču ne vienmēr tas tiek piešķirts vai arī kādu var neapmierināt piedāvātie noteikumi.

Kas attiecas uz to, kā īsti piesaistīt dažādus investorus, bieži vien vecie noteikumi joprojām darbojas: esiet konkrēti, izvairieties no žargona, izkopiet noteiktu stratēģiju. Bet pēdējo gadu ekonomiskais satricinājums ir padarījis sarežģītu spēli vēl sarežģītāku. Tāpēc daži padomi noteikti būs tikai lietderīgi (prestamos de dinero urgente).

Papildiniet pieredzi

Investoram redzot, ka komandā ir kāds vai vairāki cilvēki ar iesirmiem matiem palīdzēs mazināt investoru bažas par jūsu uzņēmuma spēju tikt galā ar grūto ekonomiku. Pat konsultants, kurš nesaņem ļoti lielu samaksu un nav ar lielu pieprasījumu, bet vienlaikus ir ļoti pieredzējis, varētu palielināt jūsu uzticamību.

Esiet ar pilnu atdevi
Vai jūs sākāt savu uzņēmumu, jo jums ideja šķiet patiešām aizraujoša vai arī vēlaties, lai jūs saņemtu naudu par jaunāko tendenci? Investori var pamanīt atšķirību un nepievērst lielu uzmanību tiem, kuru uzņēmumi būtībā ir tendēti uz ātru un lielu peļņu.

Pārziniet savu komandu

Jums būs vajadzīgi tirgus novērtējumi, konkurences analīze un stabili mārketinga un pārdošanas plāni, ja jūs plānojat nokļūt jebkur ar investora vai investoru palīdzību. Pat jauniem uzņēmumiem ir jāpierāda ekspertu zināšanas par tirgu, kur viņi gatavojas ienākt, kā arī disciplīna, kas jāievēro, darbojoties ar savu plānu. Investors vai investori var nebūt ļoti ieinteresēti jūsu biznesā uzreiz, īpaši, ja jums nav kaut kas, kas pierāda to, ka esat veiksmīgs uzņēmējs. Lai cīnītos pret to, jums vajadzētu formulēt veidu, kā saglabāt tos ieinteresētību lieliem notikumiem, piemēram, liela apjoma pārdošanai (mejores ofertas).

Investori ir ļoti svarīga daļa katram uzņēmumam, kas vēlas sasniegt kaut ko vairāk noteiktā jomā, vienlaikus neriskējot ar visu kapitālu. Svarīgi ir arī atrast investorus, kas ir uzticami un tālākā gaitā neradīs nekādas papildus problēmas. Tikai tādā veidā ir iespējams sasniegt labus rezultātus. neviens nevēlas bankrotēt vai arī cīnīties ar stagnāciju laikā, kad ir tik daudzas attīstības iespējas, piemēram, atjaunojamā enerģija. Pat Eiropas Savienība piedāvā daudzus projektus, kas ir saistīti ar jauniem atklājumiem šajā jomā vai vienkārši, lai attīstītu jau esošo sistēmu vai pārietu no benzīna u.c. neatjaunojamo resursu izmantošanas uz videi draudzīgākām iespējām. Gluži kā ar elektriskajām automašīnām, šāda veida uzņēmums var būt lielisks ilgtermiņa ieguldījums, kas noteikti atmaksāsies, ja viss tiks izdarīts pareizi. Galvenais ir lai ir idejas un pārliecība, jo tas ir tas, kas piesaista citus cilvēkus. Nevajag arī būt ļoti lielam ekspertam noteiktā jomā. Bieži vien pat radoša pieeja var sniegt lieliskus rezultātus un piesaistīt visdažādākos investorus vai nu no valsts vai arī visas pasaules. Valodu prasmes arī ir ļoti svarīgas, lai atstātu labu iespaidu, ja ir vēlme vai nepieciešamība pēc ārvalstu investoriem. Šādas prasmes ir papildinājums kopējam tēlam, ko gan daži uzņēmēji un pat lielas firmas mēdz aizmirst, līdz ar to zaudē ievērojamos konkursos par investīciju piešķiršanu u.c. Noteikti ir iespējams laika gaitā izkopt labu pieeju, lai ne tikai gūtu sev labumu, bet arī adītu uzticību citu acīs.