Ramija Maleka nominācijas un apbalvojumi

Vēl pirms pāris gadiem Ramiju Maleku kā aktieri pazina vien retais. Viņu varēja manīt galvenokārt epizodiskās lomās dažādās filmās un televīzijas seriālos, taču uz pasaulslaveniem, ievērojamiem apbalvojumiem aktieris vēl noteikti necerēja. Pēc lomas seriālā Mr. Robot Ramijs Maleks gan ieguva plašāku atpazīstamību un arī TV kritiķu atzinību. Jau pēc pirmās sezonas Ramijs Maleks tika nominēts dažādām prestižām televīzijas un aktiermākslas balvām, no kurām dažas viņš arī ieguva. Šeit būs prestižākie apbalvojumi créditos rápidos en Barcelona, kuros Remijs Maleks ir bijis nominēts vai pat plūcis uzvaras laurus.

Satellite Award

2016. gadā Ramijs Maleks tika nominēts prestižajai Satellite Award balvai. Satallite Award ir ikgadējs apbalvojums, ko piešķir profesionālās izklaides jomas asociācija – Starptautiskā Preses Akadēmija (International Press Academy). Ramijs tiks nominēts kategorijā labākais daudzsēriju drāmas aktieris par Eliota lomu seriālā Mr. Robot. Uzvaru gan viņš neizcīnīja. To izdarīja aktieris Domeniks Vests ar lomu seriālā The Affair. Arī 2017. gadā viņš tika nominēts šai balvai tajā pašā kategorijā par to pašu lomu, taču uzvaru neizcīnīja.

Golden Globe Award

2016. gadā kā labākais daudzsēriju drāmas aktieris viņš tika nominēts arī Golden Globe Award balvai. Tā ir asociācijas Holivudas Ārzemju preses asociācijas balva (Hollywood Foreign Press Association). Arī šo balvu viņš neieguva. Par labāko televīzijas daudzsēriju drāmas aktieri atzina Billiju Bobu Torntonu par lomu seriālā Goliath. Arī šai balvai Ramijs Maleks tika nominēts nākamajā, 2017. gadā, taču balvu neieguva.

Critics’ Choice Television Award

Vēl par labāko daudzsēriju drāmas aktieri 2016. gadā viņu nominēja Critics’ Choice Television Award, ko rīko Raidījumu Televīzijas žurnālistu asociācija (Broadcast Television Journalists Association). Šo balvu Ramijs Maleks arī ieguva. Šī uzvara bija nozīmīgs pagrieziens Ramija Maleka aktiera karjerā.

Dorian Awards

Dorian Awards 2016. gadā Ramiju Maleku nominēja veselās divās kategorijās – par labākos sniegumu televīzijā un “uzlecošā zvaigzne”. Nevienu no balvām Maleks neieguva, zaudējot Džefrijam Tamboram par lomu televīzijas seriālā Transperent un jaunajam aktierim Trevantam Rodesam.

Screen Actors Guild Award

2016. gadā Ramijs Maleks tika nominēts Televīzijas un Radio Mākslinieku créditos sin nómina en Valencia Federācijas pasniegtajai Screen Actors Guild Award balvai. Viņš tika nominēts labākā televīzijas drāmu aktiera kategorijā par savu lomu seriālā Mr.Robot, taču zaudēja Kevinam Speisijam par lomu seriālā House of Cards.

Primetime Emmy Award

2016. gadā Ramijs Maleks tika nominēts arī prestižajai Emija balvai jeb Primetime Emmy Award. Šī balva tiek uzskatīta ekvivalentu balvu Amerikas Kinoakadēmijas balvai, Tony balvai un Grammy balvai, tādējādi to var dēvēt par vienu no vissvarīgākajiem un nozīmīgākajiem apbalvojumiem televīzijā. Viņš tika nominēts kā labākais aktieris televīzijas daudzsēriju drāmā. Šo balvu viņš arī ieguva, kas viņa karjerā līdz šim ir viens no augstākajiem sasniegumiem.