Mr. Robot 3. sezona: Ko mēs pagaidām zinām?

Mr. Robot ir tehnoloģiju trilleris, kas nu jau iematojis ļoti lielu skatītāju cieņu. Seriāls ir par Eliotu Aldersonu, kuru atveido aktieris Ramis Maleks. Eliots ir jauns vīrietis, kurš dzīvo Ņujorkā un strādā datordrošības uzņēmumā Allsafe par drošības speciālistu. Viņa uzdevums ir ievākt informāciju par cilvēkiem, izmantojot tehnoloģijas un savas nepārspējamās dedukcijas prasmes. Eliots ir ģēnijs, taču viņu nomoka depresija un paranoja. Viņa darbs ir visai bīstams, tāpēc viņa dzīve ir dažādu aizraujošu notikumu un spriedzes pilna. Seriāls nu jau aizvadījis divas sezonas, kas skatītājiem ļoti patikušas. Nu seriāla veidotāji sāk runāt pat seriāla trešo sezonu. Kaut gan līdz tai vēl kāds laiciņš jāpagaida, jau ir uzvirmojušas pirmās baumas un fakti par to. Ko tad varam sagaidīt no seriāla trešās sezonas?

Kad tiks izlaista 3. sezona?

Mūsu rīcībā ir informācija, ka trešo sezonu varēsim vērot jau 2017. gada oktobrī. Kā mēs to zinām? Jau šī gada martā seriāla oficiālajā Twitter kontā tika publicēta interesants ziņa. Kvēlākie seriāla fani jau uzreiz saprata, ka tas ir šifrēts kods. Ziņa tika ietvertas drukas kļūdas. Nepareizie burti veidoja ciparu kodu, kas atklāja vārdu “October” jeb oktobris. Nu mēs zinām, ka oktobrī varēsim skatīties Mr. Robot 3. sezonu.

Kādi personāži pievienosies?

Šajā sezonā seriālam pievienosies daudz jaunu personāžu. Tā piemēram, aktieris Bobijs Kanavale, kuru daudzi ir iepazinuši seriālos Master of None un Vinyl and Boardwalk Empire nu kļūs par lietoto auto pardevēju Irvingu seriālā Mr. Robot. Aktieris Rizvans Manji pievienosies kā FIB aģents Norms. Arī daži jau zināmi tēli seriālā nu būs manāmi biežāk un iesaistīsies spraigajos notikumos.

Kas notiks 3. sezonā?

Protams, pilnīgas informācijas par to, kas norisināsies seriāla 3. sezonā mums nav, jo tas ir seriāla veidotāju rūpīgi glabāts noslēpums, taču dažas baumas jau ir dzirdētas. Visticamāk 3. sezona sāksies ar otrās sezonas beigu notikumiem. Kā atceramies, Eliots otrās sezonas beigās tika sašauts, ar saviem biedriem plānojot uzbrukumu E-Corp. Darlīnu, savukārt, ir sagūstījis FIB un no viņas cenšas izvilināt informāciju par Eliotu. Skaidri zināms ir tas, ka Eliots izdzīvos, jo kas gan būtu seriāls bez galvenā varoņa? Vēl varam pačukstēt priekšā, ka gaidāmas daudzas negaidītas atklāsmes, piemēram, par Andželas iesaisti notikušajā. Tāpat zinām, ka cīņa ar E-Corp nav uzvarēta un turpināsies. To, kā tieši tas notiks un kā Eliotam izdosies sadzīvot ar savām neirotiskajām tieksmēm, skatieties paši. Kaut gan precīza un pilnīga informācija par 3. sezonu vēl nav iegūstama viens ir skaidrs – seriālas būs tik pat aizraujošs un spriedzes pilns, kā pirmajās divās sezonās.