Izveidota mobilā spēle pēc seriāla Mr.Robot motīviem

Nu ikvienam Ramija Maleka un seriāla Mr.Robot fanam ir iespēja iejusties šī hakera tēlā un piedalīties kiber operācijās. Kompānija Telltale Games sadarbībā ar Night School Studio ir nākusi klajā ar paziņojumu, ka ir pieejama mobilā spēle Mr.Robot: 1.51exfiltrati0n.apk. Mr.Robot: 1.51exfiltrati0n.apk. spēle ir pieejama gan Android, gan iOS lietotājiem. Spēle ir veidota pēc slavenā seriāla Mr.Robot motīviem, taču tā nav tipiska videospēle, kur galvenais ir vizuālais izskats, grafika un spēles sarežģītība. Tā ir dizaina un satura ziņā pat ļoti vienkārša spēle, kur visa darbība norisinās it kā uz ielas atrastā viedtālrunī. Spēles mērķis ir parādīt cik spēcīgs un reizē bīstams instruments var būt viedtālrunis, kas izmantots, lai sūtītu ziņas, gluži kā tas tiek apspēlēts seriālā Mr.Robot. Ar aplikāciju iepazīties piedāvā Alfalainaa.fi.

Mr.Robot: 1.51exfiltrati0n.apk. spēle sākas ar to, ka Ņujorkā, Konijas salā spēlētājs uz ielas atrod viedtālruni. Viss, kas spēlētājam par to zināms ir tas, ka tālrunis pieder hakerei Darlīnai, kas, kopā ar hakeru grupu, plāno vislielāko un nozīmīgāko kibernoziegumu, kādu pasaule jebkad pieredzējusi un lai to paveiktu, viņai šis telefons jāatgūst. Kamēr telefons ir pie spēlētāja, Darlīnas vietu ieņem viņš un spēlētājs tiek ierauts bīstamajā, bet aizraujošajā kibernoziegumu pasaulē.

Visa spēles darbība norisinās izdomātas kompānijas E Corp izveidotā mobilajā komunikācijas aplikācijā. Tajā ar spēlētāju sazinās dažādi iesaistītie cilvēki no hakeru grupas, tajā skaitā personāži no seriāla Mr.Robot. Spēlētājam ir jāmelo, jākrāpjas, jāzog un arī pašam jāspēj izlocīties no dažādām situācijām un jāatmasko meļi, lai izpildītu savu misiju. Tas ir patiešām sarežģīts uzdevumus un, lai to paveiktu ir jāizstrādā stratēģija un jāspēj atmaskot ziņu sūtītāji. Uzticēties šajā spēlē nevar nevienam, jo nekad nevar zināt, kas ir mobilā tālruņa ekrāna otrā pusē un kādi ir viņa nolūki.

Visas spēles pamatā ir teksts. Varbūt sākumā tas izklausās garlaicīgi, taču tekstā ver būt šifrēts jebkas un, ja vien netiek lietotas paroles vai drošības kodi, spēlētājs nevar būt drošs par to, ka sarakstās ar personu par ko tā uzdodas. Patiesībā, pats spēlētājs pēc būtības ir viltvārdis, jo kā jau tika minēts, telefons patiesībā pieder hakerei Darlīnai. Sākot spēlēt un pildot uzdevumus, ir arvien grūtāk atšķirt dažādas identitātes un saprast, kurā patiesībā ir sabiedrotais un kurš uzdodas par to, kas nav.
Spēle ir sarežģīta intriģējoša un ļoti pamācoša. Tie, kas pēli ir spēlējuši, vienalga vai tie ir Ramija Maleka un Mr.Robot fani vai nē, atzīst, ka nespēj atrauties no sava telefona. Katrs nākamais uzdevuma ir arvien interesantāks un notikumi tiek samudžināti tā, ka spēlētājs nespēj nolikt telefonu, līdz netiek ar tiem skaidrībā. Taču spēlei ir arī saistība ar reālo dzīvi. Tā atklāti parāda to, ka nevienam never uzticēties kiber vidē. Neviens nevar būt drošs par to, kas viņam raksta. Piemēram spēlē, pats spēlētājs nepārtraukti uzdodas par kādu citu, līdz ar to, rodas jautājums, vai ir droši sarakstīties ar cilvēkiem, izmantojot mobilo telefonu vai kādas citas ierīces?

Ja kāds no Mr.Robot faniem jebkad ir domājis, kā tas būtu, iejusties Eliota tēlā un izdzīvot viņa bīstamo, bet tajā pašā laikā aizraujošo dzīvi, tad tagad ir tāda iespēja. Spēle ir patiešām reālistiska un ikvienam Mr.Robot fanam tā noteikti šķistu ļoti aizraujoša. Ja spēles aprakts jūs ieintriģēja, dodieties uz mobilo aplikāciju veikalu, iegādājieties spēli un sāciet to spēlēt jau tagad. Iegādāties aplikāciju piedāvā Somijas mājaslapa.